SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 modifikuar si Gti
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 ngjyr e zez modifikuar si GTI 2.0 naft Vetura eshte ne gjendje te mir ka guma te reja dimerit plus veres fellne te perkryera edhe bandash extra dimrit regjistrim i sapo ber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
045 544 976
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »