SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 307 2.0Hdi pa dogan
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
100614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307 2.0hdi,Pa dogan,clima,tempomat,bordkompjuter,Karriga me Nxemje,Cenzora,Navigation,cd changer 6cd,Fellne,etjj për më shumë kontakto Nr:044 357 357

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Besianë
044357357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »