SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT PUNTO 1.2 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL 2001 ME DOGANE
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
123,600
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
100622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat punto viti 2001 motorr 1.2 benzine+ gaz (8 valvula)
e sapoardhur me dogane te paguar
shume ekonomike impjant gazi i montuar ne kok te pistonit sekuencial (montuar ne vendin e origjines itali dhe shenuar ne leje qarkullimi) konsumi 250 leke per 100 km
me kondicioner , xhama elektrike, mbyllje qendrore me pult, 3 celsa
goma 90% kasetofon me usb
gati per targa

Tel. : 0683609100
Informata rreth publikuesit
Ertugel
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »