SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a5
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
100642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a5 2.7

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trekanq
049969999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »