SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tuaran 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
100649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon:
Klimautomatik Tempomat, Gjama me rrym,
Alo Felne 14 Coll ,
Marsh Tip Tronik
1.9 TDI - I e Kuqe
Posa ardhur nga Gjermania

Viber: +38649333839
Informata rreth publikuesit
Muhamedali
Mitrovice
Shipol [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »