SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renalut Clio 1.5 DCI e thjesht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
100658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetuara ne gjendje te rregullt teknike
1.5 DCI E thjesht sigurim ka deri ne fund te marsit 2016Postuar nëpërmjet celularit.
Nr : Viber dhe Whatsapp osht +38649626308
Informata rreth publikuesit
Arben
Mitrovicë
049626308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »