SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault trafic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Renault Trafic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,367
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
100660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault trafic 1.9 dci 2002Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim vehapi
Prizren
044547979 049826095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »