SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Golf Plus 1.9D 2006
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
100684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf Plus 1.9D viti i 2006regjistrim 1 vit vetura èsht ne emrin timme te gjtha serviset e kryera posedon edhe librin e servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044712012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »