SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 b7 2.0 diesel viti i prodhimit 2006 fellnet 18 te veres te dimrit 16
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
100686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 diesel me targa te zvicres vetura gjendet ne zvicer kush esht i interesuar per ket vetur ju lutem te kontaktoni per mes emil adresses

ose numri i tel 044123572 ose me viber
Informata rreth publikuesit
viktoria
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »