SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa romeo 159 JTDM 1.9 2007
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Alfa Romeo 159
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
100691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa romeo 159 jtdm
Viti prodhimit 2007
Edhe i teri likur e cremt
Ka 2 par fellne te aluminit
2 par goma te reja per dimer dhe vere
Ka regjistrim edhe 1 vit
Vetura esht ne gjendje prefekte
I ka te gjitha serviset e kryera
Ka klim klimatronik
Karrika me nxemje
Me nje fjal full extra
Numri telefonit : 044 296 999
Informata rreth publikuesit
Real
Ferizaj
049 166 999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »