SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
t3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW T3
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,999
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
100696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin ww t3 per udhtar 8 plus 1
dizell 1.6
viti i prodhimit 1989
ka regjistrim der dhjetor 2015
jam pronar qe 11 vite
044 521744
Informata rreth publikuesit
besi127
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »