SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.4 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
ID e produktit :
100701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i pagodanuar, i ardhur nga Gjermania. Eshte ne gjendje te rregullt me 117637 km te kaluara. Klima funksionale. Qmimi 1700 euro.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Viti
+37744995536
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »