SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nr 044 253 056
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2000
ID e produktit :
100708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz c 220
Informata rreth publikuesit
Ardian
Oslo, Norway
Oslo, Norway [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »