SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HONDA 50cc
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Honda
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
100709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SKUTERIN HONDA 50cc DHEZ ME AMLLASER EDHE ME KAM

PER ME SHUM INFO 045 369 628
Informata rreth publikuesit
Arben
Siria, Arad
Siria, Arad [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »