SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet WV TOURAN 1.9 TDI 2004
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
100715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 1.9 TDI 2004 6 shpejtesiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bsadiku1
044118230
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »