SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 250 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1986
ID e produktit :
100717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 250 dizell 1986 ngjyr e kaltert metalike regjistrimi i ka skadu 02 05 2014 arsyja e shitkes osht se pronari gjindet jasht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ne
Prishtinë
045675020
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »