SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes A 160 CDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
100721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A160 Cdi ne gjendje shum te mir e mirmbajtur e servisuar dhe gjendja optike shum e mir me te gjitha paisje qe i duhen nje vetura, eshte shum ekonomike,
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »