SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel campo 4x4 Dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Opel Campo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.10
Viti :
1994
ID e produktit :
100762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gjipin ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Burim
044234011
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »