SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz ml 500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2008
ID e produktit :
100765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz ml 500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim vehapi
Prizren
044547979 049826095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »