SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto 1.2 benzin
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
131
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
100770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.2 benzin pa dogan Posedon:Klim Abs Centrall Goma te mira Te gjitha serviset e kryera Ka 131mije km te kaluara te garantuara Eshte shum i ruajtur dhe per kerr ska fjal..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BB
Prizren
044229176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »