SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat stilo sport abarth 2.4
Çmimi fillestar :
€3,000.00
Ju kurseni :
€500.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€2,500.00 Çmimi rritet në €3,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2222
ID e produktit :
100771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me te gjitha serviset full extra ,panoram, sellespeed menjaq, benzins 200 kuaj fuqiPostuar nëpërmjet celularit.
Hargjimet kombinim 9.0, rrug t qelt 7.0 qytet 12
Informata rreth publikuesit
arditdevaja1
Prishtinë
044972170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »