SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 200
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,250
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
1986
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
100772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedesi ne gjendje te mir xhamat me rrym kuk per terheqje rigjestrim deri me 15,04,2016
ndrrim nese me konvenon
Informata rreth publikuesit
Diamant
Banje
32 rruga Ahmet Rugova ne banje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »