SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet caddy
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
100774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Është i qlajmruar me koh dmth nuk ka denim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Gjilan
044408804
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »