SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lada Niva viti 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Lada
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2000
ID e produktit :
100784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lada niva ne gjendje shum te mir teknike per me shum info ne telefon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
045 560 162
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »