SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 1.6 dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,900
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 6 1.6 tdi dsg ka klim karrikat me nxemje kall pull star stop mbyllet me gisht ka goma trea fellne te rea navigacin ka ka senzor parkingu para dhe mas ka park sistem qe parkohet vet si mungon sen me servis kilometrat e veta 179 mij 0440440 355
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »