SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 Automatik DSG 2.0 TDI
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
100793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon:

Senzora parkimi
Interier lekure te zeze
Karriga me nxemje
Gomat e reja te dimrit
Klime automatike dyzonale
CD Changer me 7 CD
ABS, ASP, ESR etj.

Vetura eshte ne gjendje perfekte.
Setin e rripit dhembezor dhe servisin e rregullt e ka te kryer tani. Pres vetem bleres serioz. Cmimi 7500€.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044345900
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »