SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Scania114 - Suedi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
44,999
Viti :
2000
ID e produktit :
100797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion Scania114, vendodhja Suedi.
Të interesuarit mund te kontaktojne ne Viber:
Lavdim Qorri.
+46739196354
Informata rreth publikuesit
PaJtim
Drenas
045689418
Suedi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »