SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skuteri 125 kubik me dogan ne gjendje te rregullt
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
100809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri 125 kubik Peugeot me dogan ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit. Nr +38649705102
Informata rreth publikuesit
Rrah
Prishtinë
+38649705102 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »