SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2015 Dodge Challenger 3.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Dodge Viper
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
100815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2015 Dodge Challenger 3.6
Benzin, automatik.

CMIMI ME NDERRIM: 29, 000 EURO.
CMIMI ME PARA TE GATSHME: 23, 000 EURO.
Informata rreth publikuesit
Fetush
Prishtinë
049464013
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »