SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ankandi i drejtperdrejte me veturat e KEDS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Toyota 4-Runner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
100816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e Ankandeve Kosova organizon ankandin e drejtperdrejte me 20 vetura te KEDS.
Shiqimi organizohet deri me daten 23 Tetor, ndersa ankandi mbahet me 24 Tetor ne oren 11:00.

Adresa: Rruga Prishtine = Gracanice, Veternik 10060, Prishtine
Nr. kontaktues: 045 600 050
Informata rreth publikuesit
Shtepia e Ankandeve Kosova
Prishtinë
045600050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »