SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes vw Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
100819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw touran 1.9 TDI i viti 2007 ne gjendje shum te mire.
6 Shpejtesi
5 Ulse
183.000Km
Senzora Mbrapa
Tempomat
Klimactronic
Cmimi sipas marrveshjes
Tel : 045-571-003
Informata rreth publikuesit
Erduan
Ferizaj
044555685
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »