SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 3.0 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,600
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
100854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X3 3.0 d
Full Option
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Vushtrri
044197319
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »