SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
100856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet busi t5 viti 2005 1.9 tdi
044417319
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044417319
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »