SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 220 cdi
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,555
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
100861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E class 220 viti 2002 automatik tronic,,,full options 1 jave I sapo ardhur nga gjermania sot esht targuar 184 mij km te vetat origjinale esht be gjendje super perfekte cmimi 4.500€ I diskutueshem nr 0683872451

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Soni
Rodosto, Tekirdağ, Turkey
0683872451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »