SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 1.6 turbo
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
100958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2 1.6 turbo ne gjendje te mir vetura esht shum pak e perdorun 1 muj gjat qdo viti un jetoj ne suedi krejt pak e kam perdor rrypin dhembzor e ka te ri esht shum e ruajtne regjistrimi rks edhe 10 muaj ka regjistrim pres blers serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
seadi
Vushtrri
049847726
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »