SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 - 2007 - 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
100959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES AUDI A4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,NOVIGACION,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM,XENON,FELLNE ,REGJISTRIM 9 MUAJ PER ME SHUM NE NR 044216870Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besjan
Prizren
049234044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »