SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E260
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Mercedes E 250
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.60
Viti :
1988
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
100960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E260 Benzin-Plin viti i prodhimit 1988 Vetur E Garazhume etj per me shum informata 044 508 517
Informata rreth publikuesit
Albert
New York, New York
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »