SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel astra 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
100965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra ne gjendje shum te mir 1 vjet regjistrim.
Ndrrim i mundshem
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
049170571
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »