SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes ML-270
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
100968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes ml270 diesel ne gjendje shum te mir 10muj regjirstrim01 full opcionePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Prishtinë
049310320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »