SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.7 CDTI 2005
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,539
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
100972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.7 CDTI , Viti i prodhimit 2005
Vetura posedon:
- AC klima
- Drita XENON
- Pasqyre elektrike
- Xhama elektrik
- Komanda ne timon
- 2 pare goma te reja Vere/Dimer
- 4 fellne / 4 bandasha
Vetura eshte e ardhuar nga Zvicrra
Servisin e ka te kryer me 17.10.2015
Rrypin dhamzor e ka te ndrruar
Vetura i ka 101 PS
Shpenzimet ka shum te vogla 4.2 l/100km
Vetura eshte ne gjendje shum te mire
Numrat kontaktues : 044-196-280 049-902-042
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
044653320
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »