SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet kombi
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
36,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
100977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin opel 2.5 disel ka vetem 36000 km te kalume.ka regjistrim deri ne mujin e 7.2016.osht ne gjendej shum te mir.numri i ulseve osht 8+1.boj ndrrim me ndonje vetur me te vogel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xoni
Prizren
049428015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »