SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V TDI - 2008
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
100994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet GOlF V tdi i vitit 2008,i padoganuar

Hajredin
Kontakt
0041797635555
044765555
Informata rreth publikuesit
besart
Pataqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »