SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 1.9 -2005
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW TOURAN 1.9 i vitit 2005 pa dogane

Hajredin
Kontakt
0041797635555
044765555
Informata rreth publikuesit
besart
Pataqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »