SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2 TURBO DIZELL 1.6 REGJISTRIM 2016
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
11
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
Alarm, Radio, Shufra Kulmi
ID e produktit :
101014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 2 TURBO DIZELL 1.6 REGJISTRIM DERI 10 PRILL 2016 GOLFI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR SKA NEVOJ PER INVESTIM NE TO MOTORRIN E SAPO NDRRUAR , KARRIKAT DYRT DHE AUBEN E NDRRUME, POSEDON SHIBER GUM REZERV NDIHMEN E PAR TREKNADSHIN DRITA REZERV. VETUR FAMILJARE SHUM EKONOMIKE,
KONTAKTI +37744557227

049557227
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »