SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E46
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
BMW 330D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
101045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw e46 3.0 bennzin 2003viti
170kw tkalume osht ne Ch per dy dit vetura o ne ks
Me servis me ka krejt osht ne rregull
full extra osht
qmimi osht 4500
MUNI MEM THIRR NE NR 044515816
Informata rreth publikuesit
Florian
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »