SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
101048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 ne gjendje te regukllt NR 044 216 133 Ose ne Viber
Informata rreth publikuesit
kushtra-12
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »