SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
101065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndroj bmw 525 plin benzin e bukur si mrena ashtu edhe jasht bmw osht e qlajmerume denim nuk ka pres blers serioz bej edhe ndrim me naj vetur tjeter

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Deçan
045631588
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »