SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
101073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 benzin 1.4 viti 2000 i sa po ardhur nga sllovenia posedon airbeg. kilm. goma te reja .xhama elektronike .mp3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
syla
Prizren
044703611
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »