SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi reno viti 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
BMW 1 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
101078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno dizell viti 2000 asht be gjendje te rregullt i Posa ardhur nga gjermanija

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Pejë
O45 512 748
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »