SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Saab 2.0 benzin
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Lloji :
Saab Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
101084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen sapo ardhur nga ch SAAB Cabriolet 2.0 benzin 185 ps fellnet 16 ngjyr te kalter te mshelt sapo i lyr ne gjendje shum te mir teknike Krejt elektronik per me shum informata thirr ne nr viber ch +41764797715 ne nr kosoves viber +386 49 820 267. Faliminderit kristian ndau

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Gjakova
049 820 267
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »